Про нас

Виставка та благодійний аукціон «беззвучно до глухоти» створені з метою фінансової підтримки батальйону «Свобода» у складі бригади швидкого реагування НГУ «Рубіж», в якому служить художник і студент Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Олександр Лень.  

Проєкт зародився 25 травня 2023 року з ініціативи студентки НАОМА Катерини Журби. До реалізації виставки долучились також студенти — Роман Лахманець і Микита Яворський. 

Кураторська група Олександр Лень та Анастасія Кузьменко співпрацюють з жовтня 2022 року. Спочатку Анастасія у складі кураторської групи простору «Цегла» координувала першу персональну виставку колективу «Три вправи з реалізму» (Надія Рогожина, Олександр Лень). Наступний спільний проєкт — «беззвучно до глухоти» — вони створюють спільно як куратори. 

Окрім благодійної мети проєкт також спрямований на оживлення виставкової діяльності НАОМА та на експериментальні кураторські практики. Олександр і Анастасія, як художник і культурологиня та перформерка, працюють з експозицією, спираючись на методи композиції і взаємодії з простором.

Scroll to Top