Анжеліка Паливода
Вітер був гілки поламав, з серії «Працівники раю», 2023

тканина, вугілля, акрил
1250×1050

Роботу можна отримати за благодійний внесок 400$

Ця робота створена як ескіз до серії «Працівники раю», де в основі зображення використано фото родичів в саду з архіву сімейного чату. У вільних рухах художниця намагалась передати стан фотографії — атмосферу коливання та постійної мінливості, спричинену грою світла і тіней від листя в саду. Постать людини в цьому оточенні повністю зливається з ним.

Тканина, на якій створено малюнок, першочергово слугувала для затінення майстерні та захищала від вітру. Фразу внизу художниця використала з телефонної розмови з бабусею, коли вона описувала погоду у місті. Атмосфера затіненого саду та опис погоди досить точно, на думку мисткині, передають настрій та емоційний стан людини, що живе у час глобальних зрушень.

___
Народилась 2000 року в Києві. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури за спеціальністю «монументальний живопис». Наразі навчається у Відні в університеті прикладних мистецтв die Angewandte, департамент живопису. В своїй творчості осмислює такі теми, як психологія дії, спогади та колективна память, зв’язок людини та середовища. Працює з такими медіа, як живопис, графіка, скульптура. Тимчасово живе та працює у Відні.

Scroll to Top